ÖVRIGT / Diverse / Klocka på ställning 14156124
nr 1415 6124
Klocka på ställning
Asien, mässing och trä. Höjd: 44 cm
Kondition: slitage, skador, delar saknas
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 30 augusti 2021
kl 18:10:27
100 kr
250 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)